Připojte se k nám na Discord! discord.gg/Ye8Gr6c

Červenec 2012

Domlouvání srazu na Boysshow 2012

19. července 2012 v 16:56 | Squint |  Novinky
Takže domlouvání srazu se odkládá jelikož o prázdninách sou všichni pryč...
Tak se to odkládá až na konec září(měsíc pred Boysshow)nejspíš 27.
Takže kdo se účastní tak necht' napíše svůj skype do komentářů a ty co už mě maj tak at' napíšou taky.

Turnaj-Systém

16. července 2012 v 17:14 | Squint |  Turnaje
Takže bude 27.10 na výstavišti Holešovice.Domlouvání srazu proběhne ve Čtvrtek 19.7.Ted'ka vám sem zkopčim princip turnaje

Systém turnaje:

1. kolo "Základní skupina"
- v každé aréně hrají 3-4 soutěžící, každý soutěžící musí absolvovat všechny 3 typy hry. Za každý vyhraný souboj získá hráč bod do soutěžní kartičky (1 výhra = 1 bod). Do semifinále postupuje hráč, který získal nejvíce bodů. Body jsou zaznamenány do soutěžní kartičky. V případě nerozhodného počtu bodů, se hráči utkají v souboji Beyblade ještě jednou (hra probíhá na aréně, kde hráči hráli naposled).

2. kolo "Semifinále"
- do semifinále postupuje pouze ten hráč, který vyhrál v prvním kole a získal nejvyšší počet bodů. Semifinalisté poté proti sobě znovu absolvují všechny 3 typy hry. Za každý vyhraný souboj získá hráč bod do soutěžní kartičky (1 výhra = 1 bod). Do finále postupuje hráč, který získal nejvíce bodů. V případě nerozhodného počtu bodů, se hráči utkají v souboji Beyblade ještě jednou (hra probíhá na aréně, kde hráči hráli naposled).

3. kolo "Finále"
- do finále postupuje pouze ten hráč, který vyhrál v prvním kole a získal nejvyšší počet bodů v turnaji. Finalisté spolu svedou poslední zápasy na všech 3 typech arén. Za každý vyhraný souboj získá hráč bod do soutěžní kartičky (1 výhra = 1 bod). Výtězem se stává hráč s nejvyšším počtem bodů. V případě nerozhodného počtu bodů, se hráči utkají v souboji Beyblade ještě jednou (hra probíhá na aréně, kde hráči hráli naposled).

Absolutní vítězové turnaje Beyblade vyplní soutěžní kartičku, která je vhozena do losovacího osudí. V průběhu dne 4x losujeme 3 výherce hodnotného dárkového balíčku!

Turnaje se mohou zúčastnit pouze hráči s originálním kotoučem Beyblade (k zapůjčení na místě, nebo si hráč může přinést své vlastní kotouče z řady podle typu souboje).

Turnaj Praha

9. července 2012 v 12:33 | Squint |  Novinky
Tak na 70% mám zjištěno že na For Toys 2012 bude znovu Beyblade turnaj.Plné info dostanu 16.7.A když dostanu plné info tak se vás zeptám:Kdo přijede?Zkusim tam až z Ostravy dostat Jacka takže tam nás můžete oba(spíš mě Jack možná nepojede).Bude to probíhat stejně jako minulej rok.Přesnej sraz se bude organizovat na skypu až budu mít i detaily(Od kolika bude akce,kapacita kolik lidí může hrát atd.).
Ozvu se zas 16.7
Squint

Tohodle si nevšímejte

6. července 2012 v 18:46 | Squint
Prosil bych jistého Jacka N,aby se po přečtení této zprávy dostavil na skype nebo ho zadupu do země.

OdBANovávání

6. července 2012 v 16:29 | Scythe
Kdo DOSTAL BAN a chce odbanovat,tak at' napíše "chci odbanovat"do komentářů,aby se ukázala IP a já moh odbanovat.A abych se vám představil,já su Scythe,budu se tady starat o Bany a UNBany.Každej sprostej nebo neslušnej(či spamer)dostane okamžitě BAN,ale když se napraví tak dostane unban.Takže kdo chce unban "chci odbanovat"do komentářů

Pirates Killerken(Kiraken)

5. července 2012 v 12:12 | Squint |  Beyblady
Vlastník:Gen
Chrome Wheel:Killerken
Crystal Wheel:Pirates
Spin Track:A230
PT:JSB

Dark Knight Dragoon

5. července 2012 v 12:10 | Squint |  Beyblady
Vlastník:Kuroyami
Stone Face:Dragoon
Chrome Wheel:Dragoon
Crystal Wheel:Dark Knight
Spin Track:LW160
PT:BSF

Archer Gryph

5. července 2012 v 12:05 | Squint |  Beyblady
Vlastník:Takanosuke
Stone Face:Gryph
Chrome Wheel:Gryph
Crystal Wheel:Archer
Spin Track:C145
PT:S
Element:vítr
Beyblade-svět, 2011 - 2014
Založeno: 29.12.2011
Zakladatel: JackN
Administrátoři: JackN (odchod), Squint (odchod), EdP (odchod), Faelivan, Fangovich, Jude
Design: Fangovich