Připojte se k nám na Discord! discord.gg/Ye8Gr6c

Červenec 2013

Vytvořte svůj bey!

30. července 2013 v 9:29 | Fang
Ahoj! Tak mě napadla jedna soutěž, při které zapojíte svoji fantasii a já alespoň budu mít materiál pro psaní mé story. V této soutěži vytvoříte svůj vlastní bey!

Snažím se to opravit :-(

27. července 2013 v 16:07 | Faelivan |  Novinky
Já sice to menu neposral, a nevím kdo to byl, ale zkusil jsem to opravit. Než se vrátí Fang z dovolené, nebo než se mi podaří dovolat se mu, tak používejte archiv, který jsem přidal do menu. V něm najdete všechny články z daného měsíce, protože s určováním Rubriky se stejně nikdo nikdy nesral.
Měl bych se sice válet v bazénu, ale když čas dovolí, pokusím se Menu vrátit do původního stavu :)
Fang: Nevím co je s Menu, já s tím nic nedělal, ale stejně jsem měl plány menu předělat. Nebojte, dneska si s tím pohraju a do zítřka by to relativně mělo být. Nevím kdo to měl na starost, ale to je fuk, alespoň mě popohnal.
Fang (2): To menu je teď jenom zatím, až budu mít více času poupravím to, nefunguje tam moc odkazů, ale.. A ten, kdo to udělal, nevím, kdo to byl, mám menší podezření ale pochybuju, že by se na blog dostal - co jsi chtěl udělat? Byla to cílená sabotáž, nebo jsi chtěl něco pozměnit? Docela by mě to zajímalo..

Menu

27. července 2013 v 8:45 | Squint
Kam se podělo menu?Prosím nejmenovaného Fanga o okamžité vysvětlení a vrávcení menu.

Oživení komunity

26. července 2013 v 17:53 | Fang
Nevím jak vy, ale já bych si někdy už vážně pokecal. Proto až budu mít čas, založím chat - dostat se do něj budeme moci v menu. Asi založím vlastní fórum, kde budou registrace - něco jako bacr, ale tam by se o to musel starat Squint. Chci si už vážně pokecat, protože současný stav BB komunity je žalostný - až k pláči a smíchu. Co říkáte - má to cenu?
Chat - heslo: BeyBlade

Turnaj se ruší

24. července 2013 v 16:18 | Squint
Turnaj se ruší z důvodu neúčasti lidí,musí nás být 10 aby jsme mohli mít turnaj,což nás rozhodně neni.....
Uspořádáme ho až bude nějaký zájem ted' to vážně nemá cenu

Midnight Bull 125SF

22. července 2013 v 18:43 | Fergile |  Beyblady
Ahoj, jak jste si asi už všichni všimli, já a Fang jsme tu noví admini. Zatímco Fang pro vás připravuje nový vzhled blogu, já začnu článkem o Midnight Bullovi


Jméno: Midnight Bull 125SF (můžete ho také najít pod názvem Crash Bull)
Vlatník: nikdo
Typ: Balanční
Facebolt: Obrázek na Faceboltu Bulla představuje Býka, tedy souhvězdí Taurus
Energy Ring - Bull: 2. nejtěžší Energy ring na světě, má sice puhých 3.3gramů ale na ER je to dost..
Metal/Fusion Wheel - Midnight/Crash: Tento MW je založený na pre HWS verzi Bulla, co se týče stavby, Najdeme zde 2 "křídla", která mají potenciál jak k Smash Attacku, tak k Obraně, jedná se o "typické balační otočné kormidlo". Dále zde najdeme jakési 2 polokruhy, ty značí takové ty kovové "kolečka" co občas mývají býci v nose. Ty tam moc významu nemají, je to spíš záležitost designu.
Spin Track - 125: Řadí se mezi středně velké rotační stopy.
Performance tip - SF: (Semi-Flat) Tato špička je velmi zvláštní, Je to prakticky asi nejlepší balanční špička co byla kdy vyrobena (je to můj názor) Má jak Attack tak i Staminu, jenom mu chybí Defense (víte, všechny balanční spičky jsou stašné, ale tahle je z nic asi nejlepší). Samozřejmě toho od ní nesmíte očekávat moc,jinak se vám to vymstí....

Design dokonán!

22. července 2013 v 18:17 | Fang
Byl to urputný boj. Ale nakonec se mi to podařilo - ovšem jsem si představoval, že bude průhledné pozadí aktualit. No nic, jako nový admin si dávám za cíl dělat vzhledy (a vyvarovat se podobným problémům) a psát nějaké články. Snad budete s mími službami spokojeni (dvojsmysl (sorry za překlep, píšu rychle) - jak já to miluju!). Zároveň budu přidávat svouji povídku, a jestli ji sami chcete zveřejnit (bude li dobrá) posílejte ji na skype: luukajdacs.

Noví admini

22. července 2013 v 17:20 | Faelivan |  Novinky
Noví admini byli vybráni a v ode dneška nastupují do služby.
Oba dva už snad všichni znáte, protože jsou docela aktivní.
Přivítejte Fergila, který bude psát články a dohlížet na to, aby tady nebyly žádné výtžnosti, a Fanga, který pro Beyblade svět bude také psát články a navíc bude dělat pro blog nové vzhledy.
Dokud nějaký ze stávajících adminů neodpadne tak žádné nové do týmy brát nebudeme. Doufám že nikdo nemá s nástupem těhle dvou žádný problém.
Přeji příjemnou zábavu. :-)

Dovolená...zase

19. července 2013 v 1:15 | Faelivan |  Novinky
Dovolená protože já mám i jiné zájmy, než jenom beyblade a nemám čas vymýšlet kretivní články. EdP má nějaké problémy s přihlášením, Jack N se na BB vybodl (nemůžu mu to vyčítat) a Squint je pokud vím na dovolené. Máme v plánu se Squintem nabrat nové adminy, ale to musí počkat až do doby kdy se Squint vrátí, protože já si heslo nepamatuju. Tím chci také říct ať už s EdPem a Jackem jako s adminy nepočítáte.
Tahle dovolená ale neznamená, že přestanu vydávat povídky. Firova 1x týdně protože jezdí po výletech a nemůže psát, tak aby vystačili. A Fangovy povídky, ale to se s ním ještě musím domluvit.
Dovolená bude trvat do doby než se vrátí Squint z důvodu nových adminů, kteří pak budou dělat vlastní články. Možná do té doby napíšu nějaký svůj, ale nic neslibuju.

Firova povídka 3

14. července 2013 v 20:34 | Faelivan

Když Patrik přišel do školy tak se pochlubil svým novým beyem. Všichni obdivně koukali na strikera, protože nikdo z nich nikdy takové součástky neviděl. Až na jednoho.

Bruno byl vždycky na všechny zlý. Než se do vesnice dostal beyblade tak mlátil slabší spolužáky a ničil jim věci. Když se ve vesnici objevil beyblade tak si koupil svůj bey a začal jím ničit beye ostatních. Byl brzy nejlepší široko daleko, protože každý protivník nad kterým zvítězil mu musel odevzdat bey. V případě, že tak neučinil mu Bruno zničil bey. Bruno byl poměrně tlustý a velmi silný, ale inteligencí zrovna nepřekypoval. Když se ho v druhé třídě paní učitelka zeptala na příklad 1.2, odpověděl, že 12. Rád ale ostatní spolužáky zastrašoval a týral. Měl jen několik "kamarádů", kteří se k němu přidali jen proto, aby je nechal být a aby si zachovali své kotouče.

Tenhle Bruno neměl žádnou radost z toho, že ostatní obdivují Patrikův nový bey. A dostal ošklivý nápad jak to změnit.

"Bojuj se mnou!" ozval se z davu. "Když vyhraju tak zničím tvůj nový bey," dodal škodolibě.

Patrik nevěděl, jak odpovědět. Věděl, že Bruno zničil už desítky kotoučů i jeho kamarádům a byl to zkušený blader, kdežto on dostal svůj bey teprve předevčírem. Zároveň ale věděl že svůj bey ovládá a že by Bruno neměl zůstat bez trestu.

"Přijímám tvoji výzvu!" řekl. "Zápas si dáme o velkou přestávku."

Bruno se škodolibě zašklebil a odešel.

Velká přestávka měla 20 minut a během ní mohli žáci na školní hřiště. Tam byla aréna, na kterou se složili. Byla hodně velká a bylo těžké z ní někoho vyhodit. Bruno měl Rock Scorpia T125 JB a Patrik věděl že nad ním bude mít Bruno výhodu. Proto o češtinu rychle vyskloňoval všechna podstatná jména a pak přemýšlel o své strategii. Všichni mu říkali, že striker je útočný typ takže bude muset Scorpia vyhodit z arény, která měla průměr 1 metr. To bylo skoro nemožné, ale jestli chtěl vyhrát tak to musel zkusit.

Dvě vyučovací hodiny byly pryč a Patrik šel na školní hřiště. Bruno už tam čekal. Kolem arény se vytvořily dvě skupiny-jedna skupina byla složena z Patrikových kamarádů a lidí kterým Bruno rozdrtil kotouče a druhá z Brunových "kamarádů".

"Nezapomeň co se stane když prohraješ!" zakřičel na Patrika Bruno přes arénu.

Zápas odpočítával Martin, Patrikův kamarád a jediný člověk na celé škole, který Scorpia unavil natolik, aby nemohl jeho bey zničit.

Tři, dva, jedna, let it rip! Zařvali všichni kolem arény.

Striker i Scorpio byli odpáleni do arény. A pak se stalo něco, co nikdo nečekal. Místo toho, aby Striker začal útočit na Scorpia jako klasickém útočném typ tak se zastavil ve středu arény.

"Máš tak slabý odpal že se tvůj Striker dotáčí už na začátku zápasu!" zasmál se Bruno. "Tohle dokončím jediným útokem; Scorpio!

Scorpio rychle vyrazil na Strikera. Jakmile se však měl soupeře dotknout tak se Striker vyhnul. To bylo nemožné. Žádný bey se ještě nevyhnul Scorpiovu útoku.

Bruno při své inteligenci nevymyslel nic jiného než pokračovat v bezhlavém útoku. Striker se však vždy vyhnul s neuvěřitelnou obratností.

Přibližně po patnáctém útoku Patrik vyslal strikera do útoku.

"Strikere!" vykřikl. Striker byl najednou úžasně rychlý. Hravě dohnal Scorpia a zaútočil. Ale Scorpio Strikerův útok nejenže ustál, ale odhodil Strikera až na druhou stranu arény. Teď Scorpio Strikera trefil a Striker ustál značné škody. A další útok následoval pár setin po vykonaném. Striker se už dotáčel.

"Teď zničím tvůj bey!" zažval radostně Bruno a rozesmál se. "Zvláštní útok! Scorpiovo jedovaté žihadlo!"

Scorpio se rozjel moc vysokou rychlostí ke Strikerovi.

"Strikere!" vykřikl najednou Patrik.

Striker použil všechny své poslední síly k vyhnutí před Scorpiovým zvláštním útokem. Scorpio se ale řítil dál.

"Teď zaútoč!"

Striker vrazil do jedoucího Scorpia po směru. Scorpio se ještě nestačil zastavit a Striker do něj vrazil po směru jeho jízdy, takže při tomto útoku uspěl.

"Striker vyhrává na Stadium out!" řekl překvapeně Martin. " Vítězi zápasu a novými přeborníky dalekého okolí jsou Patrik a Striker!"

Patrik chytil svůj bey a sledoval Bruna který brečící vztekem běžel do třídy.

Vyhrál svůj první zápas, navíc nad nejsilnějším bladerem ve škole! Všichni mu pogratulovali, ale bohužel zrovna zazvonilo a tak si Patrik nestihl dát zápas i s Martinem.

Zbytek vyučování na něj Bruno koukal vztekle, a kdyby mohl, byl si Patrik jistý, že by zařval: "Tohle mi jednou zaplatíš!"

Brněnská skupina

7. července 2013 v 22:37 | Faelivan |  Novinky
Vzhledem k tomu, že většina lidí z Brna by asi nemohla jet do Prahy sama, tak jsem se rozhodl uskutečnit Ginův nápad a "uspořádat" Brněnskou skupinu, že bychom si koupili nějakou skupinovou jízdenku a jeli na na v podstatě celodenní výlet. Myslím že takhle by to u rodičů mohlo projít líp.
Sám nevím jestli tam pojedu, ale jestli bude mít hodně lidí zájem, tak bych si to doma nějak zařídil. Co lidí z Ostravy se týče (pokud vím tak sem chodí jeden, ale pro jistotu), tak se domluvte nějak mezi sebou. Hlavně se snažte ať je poznat o kterém městě mluvíte, ať se tady nemíchá Brno a Ostrava a já v tom nemám zmatek.

Firebladerova povídka 2

4. července 2013 v 21:46 | Faelivan |  Novinky

Po vydatné snídani vyšli s Patrik dědečkem ven. Bylo ticho protože byla sobota a všichni ještě spali. Dědeček podal Patrikovi Strikera a launcher. Patrik moc dobře věděl jak se s beyem zachází protože to viděl u svých kamarádů.

"Následuj mne." řekl dědeček a vykročil k horám.

Šli přibližně hodinu, když sed dědeček zastavil.

"Tady tě opustím," řekl, "zkoušku musíš udělat sám. Musíš zde vydržet od té doby, co odejdu přesně jeden den bez jídla a bez pití. Vzal sem ti už ráno všechny věci a nebude tu nic, co by ti mohlo zkoušku usnadnit. Přijdu pro sem pro tebe zítra touhle dobou.

Obrátil se.

" A když jedno z pravidel poruším?" zeptal se na poslední chvíli Patrik.

" Pak tě Striker nikdy nebude poslouchat." odpověděl.

Když odešel tak Patrik chvíli jen stál. Den bez jídla a bez pití pro něj byl trochu šok, ale jestli chtěl strikera tak to musel vydržet. Na chvíli se zamyslel. Bylo osm hodin takže by měl vylézt na nejbližší strom a dospat to, co ráno probdil, protože v noci by mohl narazit na něco nepříjemného. Sice už v beskydských lesích nebyli vlci, ale byli zde rysi a velmi vzácně i medvědi. Při představě že by mohl narazit na velkého, dospělého medvěda se otřásl. Před dospělým medvědem nebylo úniku a bojovat proti němu nebylo možné bez smrtelných následků. Proto vyšplhal do nejbližší koruny a usnul.

Po nějaké době se probudil. Na nebi byly červánky a bylo vlhko. Celý den prospal. Nyní bude mít jistě dost energie aby probdil noc.

Seskočil dolů a vyndal strikera aby si ho prohlédl. Tyrkysově zelená ve světle červánků zářila. Nyní však slyšel nějaký zvuk. Bylo to asi 50 metrů od něj ale neviděl to, protože to vycházelo z nedalekého houští. Byl to mlaskavý zvuk který doprovázelo i slabé bručení a chrchlání. Patrik hned věděl o co go. Okamžitě vylezl zpátky na strom a snažil se schovat v koruně.

Z houští vylezl obrovský medvěd. Funění bylo velmi silné. Patrik se snažil být úplně potichu, ale znenadání zasvítil strikerův face bolt. Bylo to velmi zvláštní, ale Patrik na to neměl čas myslet. Daleko větší problém totiž byl medvěd. Jakmile Patrika uviděl tak se začal škrábat do koruny stromu. Blížil se pomalu, ale jistě. Patrik nevěděl co dělat. Jakmile bude medvěd v koruně stromu tak s ním bude konec. Házel sice po medvědovi klacky ale nemělo to účinek. Pak dostal nápad.

Vyndal si svůj launcher, který byl připevněný na launcher gripu. Nasadil na něj strikera. Jeho jediná šance byla trefit medvěda dost silně. Let it rip! Zařval a odpálil bey. Striker udeřil medvěda do čela. Medvěd se chvíli držel na stromě, ale po několika sekundách spadl na zem. Patrik si sice na chvíli oddechl, ale pak mu něco došlo. Medvěd nespadl. Seskočil z vlastní vůle. Když Patrik pohlédl dolů, viděl, jak se medvěd sápe na strikera, s hlasitým a spokojeným mručením a chrchláním se k němu blížil. Striker se ve sněhu už dotáčel a medvědova tlapa se k němu začala pomalu přibližovat. Patrika najednou přepadl zvláštní pocit. Jako by se jeho síla znásobila a měl vztek, aniž by narušil svůj klid. Utrhl větev a vší silou jí mrštil po medvědovi. Medvěd se otočil a Patrik mezitím seskočil ze stromu pro strikera. Když se medvěd znovu otočil na Patrika, už odpaloval bey. Tento odpal byl mnohonásobně silnější a medvěda udeřil vší silou do čela. Medvěd zakňučel a odběhl pryč.

Zbytek dne se Patrik procházel lesem. Teď, když ovládl strikera se nemusel ničeho bát. Když se úplně setmělo, vylezl zpátky na strom.

Celou noc nespal protože byla zima a měl hlad, ale vydržel to a v osm hodin slezl zpátky dolů a počkal na dědečka.

Když přišel dědeček tak si jen letmo prohlédl strikera a pogratuloval Patrikovi: "Výborně, tento bey už ti zůstane. Uspěl jsi, gratuluji."

Patrik se radši o medvědovi nezmiňoval, děda by mu určitě strikera odebral za to, že ho málem ztratil.

Když Patrik přišel domů, dostal ještě několik dárků, ale největší radost měl ze svého nového beye. A zítra půjde do školy, takže si může dát zápas se svými kamarády!
Beyblade-svět, 2011 - 2014
Založeno: 29.12.2011
Zakladatel: JackN
Administrátoři: JackN (odchod), Squint (odchod), EdP (odchod), Faelivan, Fangovich, Jude
Design: Fangovich