Připojte se k nám na Discord! discord.gg/Ye8Gr6c

Prosinec 2013

Yumovo Vánoční přání

28. prosince 2013 v 8:37 | Yuma
Chtěl bych všem lidem, který tenhle blog aktivně navštěují poděkovat. A také bychom se chtěli poděkovat všem,kteří i přes těžké časy nehodlali vzdát beyblade a pořád se tomu aktivně věnujou. Ztratily jsme hodně dobrých bladerů,ale za to se zrodily nový bladeři.Dnes jsou vánoce a proto vám všem bladerům chceme popřát pěkné a veselé Vánoce.Blíží se nový rok a to znamená 2.výročí tohohle blogu, šance aby se vrátil beyblade a hlavně nové protivníky,nové souboje a také turnaje.
Hrajte dál beyblade.
Nevzdávejte to vždy je naděje.
s pozdravem Beyblade-svět
A Yumovi se omlouvám za pozdní přidání na blog, nekontroloval jsem si emaily. Děkujeme za hezký článek, pokračuj! :)

Výrobní list TT (List Beybladů)

26. prosince 2013 v 11:09 | Fang
Zde je Takara Tomy list výroby z této stránky.

Nepravidelné citáty - 1#

25. prosince 2013 v 21:30 | Fang
"Štěstí existuje, ale není tu od toho aby si na něj sázel veškerý svůj neúspěch." - Fang
Jinak řečeno, Willy, prohrál si a smiř se s tím. Nediskutuj to, prostě si prohrál a někdy si zajeď do Prahy a vyzvi Squinta, prohraješ tak prohraješ, ale nesváděj to na štěstí nebo náhody, je to fakt trapný.

Vánoce

25. prosince 2013 v 13:14 | Fang
Vánoce už vyšli z domu, zanechali spoustu kil a dárků a je čas se Vás zeptat na to, co jste dostali v Vánocům! Pochlubte se! :)
Já jsem dostal Kameru s Paměťovkou, a to pro mě byl ten nejlepší dárek, Faelivan dostal počítač a snad nám do komentářů napíše jeho osobné pocity.
Šťastný nový rok!

Týmy bladerů

23. prosince 2013 v 23:16 | Fang
Zde bude rejstřík týmů. Svůj tým si také můžete registrovat tím, že napíšete na email le-blader@seznam.cz podle pokynů (níže).
1) Jméno týmu, sídelní místo, velitel
2) Tým musí mít alespoň 3 členy

Napište článek!

23. prosince 2013 v 21:43 | Fang
Nápady na články nám nepíšete a i tak si na to stěžujete. Proto nám na email le-blader@seznam.cz napište váš článek a od koho to je, pak jméno článku a nějaké povedené budeme zveřejňovat. Ještě se musím domluvit s Faelivanem, ale když třeba budete pravidelně psát dobré články, které se budou líbit nám i čtenářům, tak by jste se teoreticky mohli stát i adminy. Teoreticky!
Podmínky:
1) Napsat vaše jméno a nadpis článku
2) Nepsat na již rozepsaná támata (pouze v případě, se chcete vyjádřit svůj názor)
3) Minimum až žádné gramatické chyby! Ya, ich bin grammar nazi!

Fangovo vyjádření

22. prosince 2013 v 19:50 | Fang
Squint odstoupil - sice tu už dlouho nebyl, ale teď oficiálně. Nejsem tu sám, ještě tu je Faelivan, ale ani s ním moc nepočítejte. Jestli si myslíte, že po Vánocích tu bude smršť článků - ne. Budeme rádi, když dohromady posteme nějakých 6 článků měsíčně, třeba víc ale spíše míň. Každý máme jiné zájmy, jediné společné máme Beyblade (trochu) a MLP (yup, hledám 2. sérii). Možná tady budou i nějaká ta videa, budu mít kameru, takže třeba pár soubojů a živější Battle challenge. A pokud se ptáte, kde jsou body a kte je vlastně Blader Challenge - prostě jsem na to neměl náladu. A pro Vás stále platí - pište BB témata, kdyžtak napíšeme článek.

Odstup

20. prosince 2013 v 21:14 | Squint |  Novinky
Oficiálně prohlašuji že odcházím z blogu,tak z Beybladu....
Už mě to ani moc nebaví a neni s kým hrát,nezkoušejte mi to rozmluvit,vážně na to nemám čas.Blog bude v mojí správě ale redakci přenechávám fangovi(nějak si to tady pořeš)

Blader Challenge - Battle 1 - Finále

1. prosince 2013 v 19:19 | Fang
Konečně je zde finále, na které jste všichni jistě natěšeni!
Beyblade-svět, 2011 - 2014
Založeno: 29.12.2011
Zakladatel: JackN
Administrátoři: JackN (odchod), Squint (odchod), EdP (odchod), Faelivan, Fangovich, Jude
Design: Fangovich