Připojte se k nám na Discord! discord.gg/Ye8Gr6c

Leden 2014

Možná naděje Beybladu

27. ledna 2014 v 21:06 | Faelivan
Zdar lidi. Mám pro vás zajímavou novinu. Dneska mi napsal člověk, kterého za mnou poslal Fang s tím, že má peníze na to, aby s naší pomocí zase udělal Beyblade populárním. Hodně jsem se o tom s ním bavil, dal mu nějaké informaci o BB a kominutě a taky informaci ať od nás NEČEKÁ finanční prostředky. Měl jsem pro to dva důvody. Za prvé někteří z vás jste dost velcí blázni na to, aby jste tak vyplítvali své kapesné a za druhé - což jsem řekl i jemu - mu nevěřím. Mám pro to několik důvodů, které tady nebudu vypisovat. Jsem rád že ten pán to vzal chápavě. Když už je řeč o plánu, on by rád aby z Beybladu byla (pokud jsem to dobře pochopil "hra do kanceláří", ne jenom pro děti. Ptal jsem se ho co z toho bude mít a evidetně by na tom rád vydělal. Podrobné informace o této diskuzi zůstanou mezi mnou a Fangem a jsem ochotný je poslat pouze Squintovi nebo EdP pokud budou chtít. Nedám je vám jednak ze slušnosti k tomu pánovi a taky aby jste neudělali nějakou blbost. Ovšem, stále tu je možnost, že se jedná pouze o nějaký vtípek. Ať už to dopadne jakkoliv, tak vám dám vědět. Chtěl jsem ale, aby jste o tomhle aspoň něco věděli, aby jste mohli mít dobrý pocit, že možná je v ČR někdo kdo se snaží zvýšit popularitu Beybladu a zároveň má možná i šanci.

Vyjádření k Blader Challenge

27. ledna 2014 v 18:31 | Fang
Jak už jsem říkal, Blader Challenge se prozatím ruší. Nebo se ruší alespoň to, co tady dodnes bylo. Ode dneška bude nová Blader challenge, ale ještě nevím, kdy ji vydám. Nová Bch se bude skládat z quizů, představivosti a možnosti realizace. Snad se vám bude líbit (i když příliš rozdílná nebude, prostě bude odznova).

Povídka - Dvě strany jedné mince - 1

23. ledna 2014 v 21:22 | Willy Electr0 |  Povídky
Vzhledem k tomu že v těchto story jsou vymyšlené součástky tak je nehledejte(vymyšlené budu popisovat, popis bude vždy v závorce) přímá řeč v uvozovkách a myšlenky či činnosti budou normálně. Náš hlavní hrdina se jmenuje Alex Galaxys a používá bey thunder leone wa130 ms je to 180 cm vysoký černovlasý kluk má vlasy střední délky a má ve vlasech tři žluté proužky na levé straně a nosí hranaté brýle.
Snad se Vám Willyho příběh bude líbit, bude tady vycházet častěji, podle odezvy :)

Turnaj ve Velkem Ujezdu

12. ledna 2014 v 20:42 | Jude (via Fang)

Beyblade Team Qualification

Turnaj v Ujezdu
Zdravím všechny Bladery! Rádi bychom Vás pozvali na Beybladový turnaj ve Velkém Ujezdu (u Přerova), který se koná 8. Února. Cílem této akce je vytoviřt zde tým silných bladerů a najít nové Bladery-kamarády. Turnaj bude ve stylu pavouka a pro vyřazené bude volné hraní. Tři nejlepší bladeři budou navíc odměněni cenami od firmy Hasbro! Předpokládaný start turnaje je plánovaný na 13:00. Sledujte BeyBladeSvět pro pravidelné aktualizace.
Neváhejte se zúčastnit!
Let it Rip! Bladeři, pojďme to roztočit!

Kde: Velký Ujezd u Přerova
Kdy: 8. Února 2014
Start: 1300
Skype: kim.amoussa

Be Better Know - 1 - Co chcete?

12. ledna 2014 v 20:25 | Fang
Ahoj, rozhodl jsem se udělat tuto nepravidelně pravidelnou (bude jí více článků, ale nebudou přesně podle plánu) rubriku, kde bude účel se lépe poznat. Stačí když do komentářů odpovíte na otázku. Odpovědi se nemusí týkat BB, časem si třeba uděláte takovou tabulku o lidech :)
Q: Co momentálně chcete (věc) a co je Váš cíl?

Proč jsi bladerem?

8. ledna 2014 v 19:19 | Fang
Proč jsi pořád blader? Víš, že to upadá, ale ty se nevzdáváš.
Napiš proč, možná vám příjde, že je to blbost, ale když jsem se zamyslel, tak je to vlastně dobrý způsob jak si najít cestu zpět k beybladingu, protože si když se nad tím zamyslíte, něco si uvědomíte a třeba vás to vrátí zpět..
.. nebo úplně odhodí.
Jak jsem říkal, je to blbost, ale podělte se s ostatními, proč to vlastně pořád hrajete!

Smutná zpráva hned na začátku roku

1. ledna 2014 v 20:29 | Squint
Vím že jsem už z blogu odešel,ale tohle i mne zasáhlo
Dne 19.11 2013 zemřel člen BeybladeGeeks a to William při autonehodě.Stevenovi ani Brendanovi se nic nestalo.
R.I.P William
Beyblade-svět, 2011 - 2014
Založeno: 29.12.2011
Zakladatel: JackN
Administrátoři: JackN (odchod), Squint (odchod), EdP (odchod), Faelivan, Fangovich, Jude
Design: Fangovich