Připojte se k nám na Discord! discord.gg/Ye8Gr6c

Duben 2014

Ostravský turnaj 17/5 - Informace

27. dubna 2014 v 20:02 | Fang
Takže zde jsou nové informace k turnaji!
Sraz: Pojedu tam, kde dojedete, snad to bude co nejblíže u sebe :)
Plán: Po srazu pojedeme do OC Futurum, můžete si tam koupit nějaké jídlo a pak si jít něco koupit (ze sekce BB). Následně pojedeme na místo konání.
Kde: Mapa: Zde je místo konání, nevím, kde přesně budeme (na tom hřišti) ale příjde mi to ideální :)
S sebou: Peníze (na jízdné*, svačinu, beyblady), Svačinu (není třeba, ale pro jistotu), Oblečení do nepříznivých podmínek, Beyblady a dobrou náladu!
Poblíž je pekárna a obchod Albert, takže kdyby si někdo chtěl něco koupit, může si tam zajít, klidně Vás tam dovedu :)
* Jízdné:
Děti (pod 15 let) - celkem 27,- (jízda do Futura (10 min), na místo konání (20 minut), zpět na místo odjezdu (30 minut)).
Dospělí (od 15ti let) - celkem 54,- (jízda do Futura (10 min), na místo konání (20 minut), zpět na místo odjezdu (30 minut)).
2x 30ti minutové jízdné, 1x 10ti minutové jízdné

BeyBlade Turnájek v Ostravě

27. dubna 2014 v 18:11 | Jude |  Turnaje
Ahoj kluci,holky a hlavně bleydry;) Rád bych vás tím to článkem zase pozval na nějaké ty beyblade souboje, kdo sleduje tento blog častěji tak jistě zaregisroval že letos už jeden takovýto turnájek proběhl a poněvač se nám učast i zábava moc líbyla tak se vrháme hned na další:) Předem se omlouvám všem, který beyblade milují,ale je to naně moc daleko a proto bohužel nedorází, ale zase apeluju navás, když nás pozvete přijedeme i za vámy:) No zpět k tématu:)

Tak rád bych vás pozval opět na východ naší republiky a to tentokrát do Ostravy:) jednalo by se opět o takový neoficiální turnaj, ale zase by mohly být nějaké ceny jako posledně:)Tak co víme je že turnaj bude v Ostravě a dne 17.května opět sobota tak si rezervujte v kalendáři :) tak kdo by měl zájem ozvěte se do komentů. Zodpovíme i případné připomínky oficiální plagát turnaje bude vydán až se hromadně domluvíme na času zahájení:) zatím BeyBladu zdar a Let it Rip! kamarádi poď te to znovu roztočit!

Váš Beyblade vzor?

20. dubna 2014 v 19:28 | Fang
Ahoj! Tak jsem se rozhodl napsat další článek, a to takový, kdo je váš vzor, oblíbený blader? Nehraničte se pouze na seriál, můžete brát aji z reálných lidí. Napište do komentářů!
Pro mně asi Kai, protože to byl ten 'I give a f**k' typ, ale když ho něco naštvalo nebo celkově zaujalo, šel do toho ať to stojí, co to stojí. -Fang

Podpora turnajům

10. dubna 2014 v 20:58 | Fang
Ahoj, už delší dobu jsem chtěl napsat podobný článek - jednoduše pokud budete chtít uspořádat turnaj, stačí když nám napíšete na email le-blader@seznam.cz informace, kde se má konat, kdy a další podrobné info (např. kontakt) a my ho zde vyvěsíme.
Samozřejmě budeme organizovat turnaje jak jen bude v našich silách, ale spoléháme na Vás, aby jste se také zapojili a budete mít naši jistou podporu!
Na email:
BB Turnaj v ______ dne __.__.2014, skype _____, email _____.
Toto stačí napsat a o Vašem turnaji budou vědět všichni, co pravidelně navštěvují naše stránky! :)

Nová posila do týmu

2. dubna 2014 v 19:08 | Fang
Je mi potěšením oznámit, že je zde nový admin, kterého jistě znáte a asi už jste tušili, že právě on bude admin. Není to nikdo jiný než Jude, já jsem rád, že je zde a znad budete s tímto spokojeni :)

Konec

1. dubna 2014 v 18:07 | Fang
Už dlouho tady nebyl normálně psaný článek, a jak už to zřejmě vypovídá, pomalu ale jistě s BB končím, a myslím, že Faelivan do toho nemá daleko. Možná taky ještě bude pár článků, uvidím, ale konec je jistý.
Děkuji, že jste se podíleli na proslavení našeho blogu a snad se vám bude dařit.
Nebo ne?
Beyblade-svět, 2011 - 2014
Založeno: 29.12.2011
Zakladatel: JackN
Administrátoři: JackN (odchod), Squint (odchod), EdP (odchod), Faelivan, Fangovich, Jude
Design: Fangovich