Připojte se k nám na Discord! discord.gg/Ye8Gr6c

Prosinec 2014

Beyblade Legends!

13. prosince 2014 v 13:34 | Fangovich |  Novinky
Vzhledem k tomu, že mám nějaký čas navíc, jsem se rozhodl pohledat, co ona novinka je. Hezké čtení přeji :)

Beyblade: Metal Fusion

10. prosince 2014 v 20:37 | Fangovich
Zde je seznam všech dílů Beyblade: Metal Fusion, některé díly chybí, budeme se snažit je najít a "hodit" na youtube :-)

Beyblade Manga

10. prosince 2014 v 14:59 | Fangovich
Zajímala Vás někdy Beyblade manga (= komiks, čte se z prava do leva) podle kterého seriál vznikal? Podařilo se mi najít tento, celkově má 6 částí, víc se mi najít nepodařilo. Zde dávám odkaz na první díl, ostatní bude v menu.

Obnova? Částečná

9. prosince 2014 v 21:23 | Fangovich
Tak, konečně jsem se vrátil. Dnes jsem udělal již třetí design a s ním jsem spokojen. No a co dále? Jak jistě víte, jsem jediný aktivní (promiňte, "aktivní"), kdo píše články. Pak je tady Jude, který komentuje a aktivně se věnuje komunitě, ale do administrace příliš nechodí. A Faelivan? Ten je v Bronyworldu, ale doufám, že se sem tam ukáže.
Takže jsou věci, které bych rád udělal. Jak jste si jistě všimli, aktualizoval jsem menu tak, že je tam více vychytávek. Jsou tam seřazeny příběhy, ale hlavně - jak začít a beyblady. U beybladů se budu pokoušet přidávat recenze, ale jeden na to stačit nebude, a proto bych byl rád, kdyby jste mohli na email fangczofficial@gmail.com posílat své postřehy z vlastnictví daného beybladu. U recenze se budu pokoušet napsat kde beyblade sehnat (převážně ebay), aby mohlo být jednodušší beyblade koupit.
Pak věci do začátku, to bude série článků, které budu chtít sepsat pro začínající bladery, a to jak si beyblade sehnat, s kým hrát a podobně, prostě aby se mohl od čeho odpíchnout. Taky bych Vás rád poprosil, aby jste se snažili nějak stránku dostat mezi lidi, a to třeba i "lajkováním" článků - možná jste si někdy všimli like a share buttonu pod článkem.
Závěrem uvažuji nad obnovením Blader quiz, a to bych rád udělal přes Dokumenty google, nevím jak na to, ale pokud se toho chytnu, rád bych to udělal.
No, to je asi všechno, doufám, že se Vám na nové stránce bude líbit a..
Fangovich

Co by jste chtěli na blogu vidět?

7. prosince 2014 v 20:42 | Fangovich
Ano, omlouváme se za nedostatek (jako žádný normální článek od 12. června, a ani to nebylo nic extra) článků v uplynulé době, ale nemáme ani o čem psát. Proto bych se Vás rád zeptal, co by jste rádi viděli na blogu? Pište všechno a třeba získáme nějakou tu inspiraci.
Dost jsem uvažoval o opětovném překladu povídky Beybeast, popř. nějaké jiné, pokud by byl opravdový zájem. Psaní vlastní povídky by sice bylo hezké prožití dlouhého vánočního volna, akorát si jsem skoro jist, že bych se k tomu nedokopal a pokud ano, bylo by to jen na první díl a pak nic (viz všechny moje povídky, které jsem kdy psal). Další věc je vytvoření designu, který by byl určitě nutný. Nejen že bych se do toho pustil s relativní chutí, ale i.. no, vidíte sami, je to děs.
Co by jste tedy navrhovali? Pište do komentářů!
Beyblade-svět, 2011 - 2014
Založeno: 29.12.2011
Zakladatel: JackN
Administrátoři: JackN (odchod), Squint (odchod), EdP (odchod), Faelivan, Fangovich, Jude
Design: Fangovich