Připojte se k nám na Discord! discord.gg/Ye8Gr6c

Duben 2015

Neaktivita a věci kolem

19. dubna 2015 v 20:52 | Fangovich
Zdravím!
Už je to docela dlouhá doba, co jsme se neslyšeli, co? Omlouvám se za neaktivitu, ale mám pro to docela dobré důvody: příjmačky, takže dost intenzivní učení, práce, protože notebook se sám nezaplatí a nedostatek informací o BB, nic se nového nedělo a tak se nedalo o ničem psát. Samozřejmě jsem na vás nezapomněl!
Dále bych se rád zeptal, jestli by jste dorazili, kdyby byl nějaký turnaj v Ostravě, jako byl třeba minulý rok. Pište do komentářů, jestli by jste se taky stavili, ale neříkám, že to bude, je to zatím jen myšlenka.
Nedávno mě oslovil Fergile, který na blogu kdysi dávno byl spolu se Squintem. Řekl, že ho BB znova chytlo a tak chtěl kontakt na Faelivana, zatím se mu ovšem neozval, ale uvažuji, že kdyby chtěl Fergile být adminem, tak bych ho na pozici jmenoval, to bych ale musel prodiskutovat se zbytkem admin teamu.
Také bylo řečeno o nové sérii BB od Takara Tomy, zatím nic oficiálního, ale podle docela dobrého zdroje by to v květnu mělo vyjít. Dle mého to ale moc BB už není, prostě hezky vypadající káča. Kde jsou beyblady? Chtělo by to zase něco jako Metal ságu.
Vlastníci facebooku, lajkujte tuto BB stránku, myslím si, že je to zajímavý zdroj informací.
No a jak se vlastně máte? Stále zapálení BB nadšenci, příležitostní hráči, nebo už ve vás BB nebudí zájem?
Hezký zbytek dne, a vlastně všechny dny až do dalšího článku,
Fangovich
Beyblade-svět, 2011 - 2014
Založeno: 29.12.2011
Zakladatel: JackN
Administrátoři: JackN (odchod), Squint (odchod), EdP (odchod), Faelivan, Fangovich, Jude
Design: Fangovich